Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ю.Тимошенко та її захист відмовились брати участь у розгляді апеляції

0 10

Захисник Сергій Власенко повідомив, що ні екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, ні її захист не будуть брати участі в апеляційному фарсі, який відбувається в Апеляційному суді міста Києва. Про це він повідомив сьогодні журналістам після того, як захист залишив судове засідання.

“Своєю заявою Юлія Тимошенко надала відповідь на всі питання. Це не судове засідання, це фарс в якому є клоуни в мантіях і клоуни з прокурорськими погонами. Брати участь у фарсі немає сенсу. Це стало абсолютно очевидним після вчорашнього рішення суду, яке просто руйнує, не окремі норми права, а засади правосуддя”, – наголосив С.Власенко.

Захисник зазначив, що вони намагались боротись в суді, наводили аргументи, а апеляційна скарга містить 84 сторінки, яка є аргументованою і обґрунтованою. “Нам є, що сказати, в нормальному суді. Однак, це не нормальний суд.”, – додав він.

С.Власенко також зазначив, що захисту завтра не буде на розгляді скарги Ю.Тимошенко в апеляційному суді. За його словами, у суду є всі можливості слухати справу без них.

“Навіщо брати участь у слуханні справи, якщо суддя, дивлячись на тебе і бачачи, що ти сидиш в тюрмі каже, що ти знаходишся на волі”, – додав він.

Сьогодні Апеляційний суд відновив розгляд скарги Ю.Тимошенко на вирок Печерського суду. Сама Ю.Тимошенко прибути на засідання суду відмовилася. Захисники екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко, Євгенія Тимошенко й Микола Титаренко пішли з зали судового засідання Апеляційного суду Києва, після чого суддя оголосила перерву до завтрашнього дня.

Теги:

справа Ю.Тимошенко

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар