Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ю.Луценко: 300 днів за ґратами

0 15

Сьогодні виповнюється 300 днів перебування підсудного ґратами Лук’янівського СІЗО.

Адвокат екс-міністра Олексій Баганець на початку сьогоднішнього засідання у Печерському районному суді звернувся до суду із загальним клопотанням про винесення судом окремої ухвали про тиск МВС та Генпрокуратури на свідків. Однак суд на місці відмовив захисту Ю.Луцека у задоволенні цього клопотання. Після цього суд розпочав допит 22-го свідка у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Володимира Максимова, який з липня 2005 року по вересень 2010 року працював начальником режимно-секретного відділу Департаменту оперативної служби МВС України. Свідок запевнив суд, що Ю.Луценко не міг давати йому вказівку щодо Л.Приступлюка.

У Печерському районному суді м.Києва оголошено перерву у засіданні по справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка до 24 жовтня.

Теги:

Луценко Юрій, Баганець олексій, кримінальна справа

Джерело:

УНН

Залиште коментар