Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ю. Кармазін пропонує зменшити витрати на КСУ

0 14

Депутат Юрій Кармазін подав у Верховну Раду законопроект № 9734, яким пропонується внести зміни в Держбюджет-2012, що стосуються розподілу витрат на здійснення правосуддя.

Проектом передбачається перерозподіли витрати на фінансування Конституційного Суду України і на фінансування судів загальної юрисдикції. Зокрема, пропонується зменшити суму витрат на забезпечення конституційної юрисдикції в Україні на 50 000,0 тис. грн. і, відповідно, на цю ж суму збільшити витрати на здійснення правосуддя судами загальної юрисдикції місцевого і апеляційного рівня.

Законодавча ініціатива пояснюється тим, що при розподілі в бюджеті витрат була необгрунтовано, як вважає автор проекту, виділена сума коштів Конституційному Суду України в розмірі, що перевищує необхідність фінансування цього органу. Разом з тим, на здійснення правосуддя судами загальної юрисдикції місцевого і апеляційного рівнів (а саме, на витрати, не пов’язані з оплатою праці і комунальних послуг, енергоносіїв) була виділена недостатня сума коштів.

На думку розробників законопроекту, виділення сум у розмірі 67 356, 7 тис. грн. лише на фінансування 18 суддів і апарату, який їх обслуговує, є неприпустимим.

Теги:

КСУ, видатки Державного бюджету, фінансування судів

Джерело:

Ліга-Закон

Залиште коментар