Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ю.Луценко оприлюднив законопроект про національну поліцію

0 25

Лідер фракції “Блок Петра Порошенко” Юрій Луценко оприлюднив текст законопроекту “Про національну поліцію”. Відповідний документ опублікований на сайті партії.

Зокрема, згідно з законопроектом, “національна поліція в Україні – державний правоохоронний орган, діяльність якого спрямована на реалізацію державної політики у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, захисту об’єктів права власності; протидії злочинності, охорони громадського порядку і забезпечення громадської безпеки”.

Співробітник поліції визначається як “громадянин України, який перебуває на службі в Національній поліції, має присвоєне в установленому порядку спеціальне звання, який займає відповідну посаду, здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з реалізацією завдань та виконанням функцій, покладених на поліцію”.

У законопроекті наголошується, що “поліція складається з підрозділів кримінальної поліції, поліції громадської безпеки, транспортної поліції, дорожньої поліції, поліції охорони, судової поліції”.

Також, згідно тексту документа, буде існувати “поліцейська комісія – колегіальний орган Національної поліції, головних управлінь і управлінь поліції, який уповноважений здійснювати спецперевірку при прийнятті в Національну поліцію, конкурс для призначення на посаду, дисциплінарне розслідування”.

Нагадаємо, Юрій Луценко вчора повідомляв, що Національна поліція буде створена через 6 місяців.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар