Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Євросуд не врятує Тимошенко

0 19

Європейський суд з прав людини не може скасувати рішення українського суду, який засудив екс-прем’єра Юлію Тимошенко до позбавлення волі. Про це повідомили в Головному слідчому управлінні МВС.

“В цьому випадку, коли є вирок, який набув законної сили, і він діє, то немає перспектив з приводу іншого. І рішення ЄСПЛ в цьому разі не може скасувати рішення нашого суду, який визнав вину людини”, – сказав начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

З його слів, згідно з українським законодавством погашення судимості може відбутися лише у разі закінчення терміну після відбуття покарання, а також визнання судом невинності цієї особи або при помилування людини.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-м році 11 жовтня 2011 року. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Теги:

Тимошенко, вирок, ЄСПЛ

Залиште коментар