Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Євросоюз заявив про погіршення у сфері дотримання прав людини і верховенства права

0 15

Про це сказано у звіті про хід реалізації європейської політики сусідства в 2010 році в Україні. “ЄС висловлював стурбованість із приводу зниження рівня поваги до основних свобод і демократичних принципів в Україні”, – зазначається у звіті.

Крім того, в документі йдеться про те, що протягом звітного періоду в Україні зросла кількостей випадків насильства над журналістами і їх залякування, при цьому не було досягнуто значних успіхів у розслідуванні таких випадків.

“У Києві й регіонах дедалі частіше проводяться перевірки приміщень ЗМІ. Не було завершено і розслідування з приводу зникнення в серпні харківського журналіста Василя Климентьєва”, – сказано у звіті.

ЄС також стурбований ходом виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини. “Громадські організації й опозиційні партії скаржилися на обмеження свободи зборів” – підкреслюється в документі.

Також Єврокомісія констатувала погіршення ситуації зі свободою зібрань у нашій країні.

У звіті Єврокомісії окремо називаються проблеми зі свободою виборів: “Після добре проведених на початку року президентських виборів пішли місцеві вибори в жовтні, жорстко розкритиковані міжнародними й місцевими спостерігачами”. Брюссель також “не побачив прогресу в проведенні конституційної реформи” і залишився розчарований судовою реформою в Україні. “Цей закон… приніс певний прогрес у обмеженій кількості питань, але численні його положення викликають сувору критику, особливо з приводу ризику контролю судової влади з боку виконавчої”, – сказано в документі.

Водночас у Єврокомісії зазначили, що після зміни влади в країні відбулися певні позитивні зміни в економічній сфері.

Теги:

верховенство права, права людини

Залиште коментар