Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський парламент ухвалив резолюцію про ситуацію в Україні

0 21

Зокрема, євродепутати закликали до негайної роботи посередницької місії ЄС на “найвищому політичному рівні”. Місія повинна надати допомогу в пошуку політичного вирішення кризової ситуації в Україні. При цьому в документі висловлюється повна солідарність з “демонстрантами за європейське майбутнє і є заклик до української влади повною мірою шанувати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань та мирних акцій протесту”.

У той же час, засуджується застосування грубої сили проти мирних демонстрацій.

У Європарламенті нагадали про те, що всі винні повинні бути покарані за результатами незалежного розслідування.

Крім того, у резолюції засуджується штурм Євромайдану в ніч проти 11 грудня, “коли сили безпеки штурмували офіси опозиційних партій і незалежних ЗМІ, і переслідували демонстрантів”. Таким чином, влади повинні взяти участь в переговорах з протестувальниками, щоб уникнути ескалації насильства і дестабілізації в країні.

В ЄП нагадали про місію Європарламенту у складі екс-президентів Пета Коса та Олександра Кваснєвського. “Тому (ЄП) повторює, що стурбованості з боку української влади, якими було виправдано прийняте в останню хвилину рішення про призупинення, повинно було прозвучати раніше для того, щоб дати їм можливість вирішувати це питання”, – йдеться в ухваленій Європейським парламентом резолюції.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар