Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейці за годину заробляють у 16 разів більше, ніж українці

0 48

Рекордсменом з оплати праці стала Бельгія, де година роботи коштує 39,30 євро (420 гривень), вона і очолила список, повідомляє ТСН

У той же час останні позиції займають країни, які останніми приєдналися до Євросоюзу – Румунія, де година роботи коштувала торік 4,50 євро (48 гривень), і Болгарія, яка замикає список з показником 3,50 євро (37 гривень) за годину.

Також статистика показала, що за останні 10 років найповільніше росла зарплата у Німеччині – на 19,4%. В середньому годину праці у ФРН у минулому році коштував підприємствам 30,10 євро (322 гривні). Це на 32% більше середнього показника по Євросоюзу. В цілому в списку 27 країн Євросоюзу Німеччина посідає лише сьоме місце з витрат підприємств на оплату години роботи.

Середній показник соціальних виплат по ЄС – 32 євро. Найбільші соціальні витрати беруть на себе роботодавці у Швеції – 52 євро.

Теги:

оплата праці

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар