Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський суд звинувачує Україну в невиконанні судових рішень

0 14

Суд також вказав, що 2500 подібних випадків в даний час знаходиться на розгляді суду. Суд прийняв рішення про поновлення розгляду клопотань щодо аналогічних питань.

Зокрема, українець Юрій Іванов почав позиватися ще десять років тому, коли він, військовослужбовець однієї з частин Кіровоградського гарнізону, звільнився в запас за станом здоров’я.

Згідно із законом, йому належала грошова компенсація за невикористання військового майна. На рахунку військової частини грошей не було, тому він не отримав коштів. Звернувшись до суду, отримав рішення на свою користь, але грошей так і не дочекався.

Зрештою у 2004 році Іванов звернувся до Європейського суду. Суд, розглянувши його справу, присудив повну компенсацію позивачеві матеріальної і моральної шкоди, що стосується не лише його одного.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар