Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський суд з прав людини стягнув з України 16,5 тис. євро в рамках 6 справ.

0 22

Європейський суд з прав людини за результатами розслідування 6 справ проти України постановив виплатити 16 тис. 470 євро. Результати розгляду справ опубліковані сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Рішення ухвалені у справах “Себова проти України” (3600 євро відшкодування моральної шкоди та 20 євро судових витрат), “Смірнов проти України” (1600 євро відшкодування моральної шкоди та 250 євро судових витрат), “Швентковський проти України” (1600 євро відшкодування моральної шкоди), “Терещенко проти України” (2600 євро відшкодування моральної шкоди), “Солонський проти України” (2600 євро відшкодування моральної шкоди та 200 євро судових витрат), а також “Сорокіна та Гончаренко проти України” (по 2000 євро відшкодування моральної шкоди кожній заявниці).

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар