Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський суд відкрив провадження за скаргою Луценка в терміновому порядку

0 22

Європейський суд з прав людини відкрив провадження за скаргою колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про незаконність його затримання та арешту, а також про порушення права на захист. Про це Луценко сказав під час засідання Апеляційного суду Києва за поданням слідчого Генпрокуратури щодо продовження його арешту. З його слів, скаргу призначено до позачергового розгляду.

“У мене є рішення Європейського суду з прав людини, що скарга Луценка прийнята до позачергового розгляду”, – сказав екс-міністр.

У свою чергу представник Генпрокуратури звернувся до суду з клопотанням продовжити Луценку арешт ще на місяць, тобто до 27 травня, аргументуючи це тим, що він може впливати на свідків у його справі, а також у зв’язку з тим, що зараз у ній притягнено ще 3 людей, одна з яких ще не ознайомилася з матеріалами справи. Крім того, зі слів слідчого, захист екс-міністра також не ознайомився з усіма матеріалами цієї кримінальної справи.

У свою чергу адвокати Луценка попросили суд змінити підзахисному запобіжний захід на інший, не пов’язаний з позбавленням волі.

Теги:

Луценко Юрій

Залиште коментар