Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європейський суд прийняв позов Корнійчука до України

0 26

Європейський суд з прав людини підтвердив отримання позову від лідера Української соціал-демократичної партії України (УСДП), екс-першого заступника міністра юстиції України Євгена Корнійчука і прийняв його у провадження. Про це повідомили у прес-службі УСДП з посиланням на адвоката Є.Корнійчука Ігоря Фомина. Адвокат відзначив, що позов зареєстровано в Європейському суді під номером 10042/11.

Як повідомлялося, скарга до Європейського суду з прав людини від Є.Корнійчука і його захисту була направлена 1 лютого 2011 року.

Нагадаймо, Генеральна прокуратура 22 грудня 2010 року порушила кримінальну справу стосовно Є.Корнійчука. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків). Колишньому першому заступникові глави Мінюсту висунуто звинувачення у зловживанні службовим становищем при проведенні держзакупівель. 15 лютого 2011 р. слідчий Генеральної прокуратури України змінив йому запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд.

Теги:

Європейський суд з прав людини, Євген Корнійчук

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар