Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європарламент ратифікував угоду про спрощення візового режиму з Україною

0 14

Відповідно до документа, передбачається, що до угоди між Європейським Союзом і Україною від 1 січня 2008 року вносяться зміни про спрощення видачі й порядку оформлення віз для певного переліку категорій громадян України, число яких збільшується на 9, і відповідно з них плата за обробку заяв про оформлення віз не стягується.

Зокрема, спрощуються вимоги для оформлення документів для представників громадських організацій, технічного персоналу, що супроводжує журналістів, водіїв, що перевозять міжнародний вантаж, близьких родичів громадян, що проживають на території країн-членів ЄС і є громадянами однієї із країн ЄС.

Крім того, представників релігійних громад, учасників офіційного транскордонного співробітництва з ЄС, учасників офіційних освітніх програм обміну й участі в семінарах, курсах, конференціях, а також представників різних професій, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях і семінарах.

Також при цьому встановлюється, що країни-члени ЄС можуть стягувати 70 євро за оформлення віз, якщо заявник звернувся із проханням розглянути його заявку протягом 3 днів на підставі того, що він проживає далеко від дипломатичного представництва. У разі співробітництва дипломатичної установи з посередниками при оформленні віз посередники можуть брати за свої послуги не більш як 30 євро.

Крім того, документом передбачається визначення чітких термінів дії багаторазових віз на 1 рік і 5 років замість раніше чинного правила до 1 року й до 5 років.

Можливість термінового оформлення візи (протягом 3 діб) особам, що проживають на великій відстані від місця подачі клопотання (за умови сплати візового збору в подвійному розмірі).

Документ також передбачає, що українці, що мають чинні біометричні службові паспорти, можуть відвідувати країни-члени ЄС без віз.

Теги:

ЄС, віза

Залиште коментар