Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європарламент призначив спостерігачів за справами проти Тимошенко

0 43

Спостерігачами від Європейського парламенту в судових процесах у справах екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко будуть колишній президент Європарламенту Пет Кокс і колишній президент Польщі Олександр Квасневський.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі з посиланням на президента Європарламенту Мартіна Шульца. Він підкреслив, що особисто “задоволений, що Кокс і Квасневський прийняли його пропозицію приїхати в Україну моніторити судові процеси у справах Тимошенко від імені Європарламенту”.

Пан Шульц висловив впевненість, що їхня місія буде “проривом, який допоможе Україні вирішити проблеми з верховенством права та незалежною судовою системою”.

Він також повідомив, що Пет Кокс та Олександр Квасневський матимуть доступ до всіх документів, адвокатів і прокурорів, які причетні до кримінальних справ Юлії Тимошенко.

Теги:

Тимошенко Юлія, Європарламент

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар