Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європарламент схвалив скасування віз для України

0 103

Європарламент на сьогоднішньому засіданні схвалив безвізовий режим для України.

Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час розгляду Парламентом правок до законопроекту № 4493 «Про ринок електричної енергії України».

Від громадян України не будуть вимагатися короткострокові візи ЄС після затвердження рішення Радою міністрів ЄС (в четвер).

Передбачено, що українці, які мають біометричний паспорт (в тому числі в якості другого паспортного документа), зможуть в’їжджати в ЄС без візи протягом 90 днів в будь-який 180-денний період з метою туризму, візиту до родичів або друзів або в ділових цілях, але не для роботи. Це виняток поширюється на всі країни ЄС, крім Ірландії, Великобританії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Рішення прийнято 521 голосом проти 75. Воно повинно бути офіційно затверджено Радою міністрів.

В Європарламенті зазначили, що рішення про безвізе вступить в силу в червні, через 20 днів після його опублікування в офіційному журналі ЄС.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар