Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європа виділила кошти на реформування МВС

0 16

З метою надання допомоги у підвищенні ефективності правоохоронних органів України у їх прагненні до забезпечення прав і свобод громадян, з боку Європейського Союзу було виділено допомогу внутрішнім військам Міністерства внутрішніх справ України (МВС) у розмірі € 1.55 млн.

Проект “Сприяння вдосконаленню системи охорони громадського порядку внутрішніми військами МВС України” сприятиме проведенню структурних реформ у правоохоронних органах України шляхом впровадження кращих європейських та світових практик, забезпечуючи верховенство права в Україні.

До складу консорціуму країн ЄС, які втілюватимуть проект, входять Франція та Румунія. Проект Твінінг пропонує різноманіття європейського досвіду: як з боку «нових» членів Спільноти, так і європейських держав з давніми, сталими традиціями правоохоронної діяльності.

Проект Твінінг фінансується Європейським Союзом та втілюватиметься Міністерствами внутрішніх справ Франції та Румунії в тісній співпраці з Міністерством внутрішніх справ України.

Теги:

МВС, ЄС, реформування правоохоронних органів

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар