Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європа назвала Апеляційний суд неадекватним

0 17

Апеляційний процес неадекватно відреагував на недоліки, допущені Печерським райсудом Києва при розгляді справи Юлії Тимошенко. Таку думку висловила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Кетрін Ештон у своїй заяві у суботу, 24 грудня, в Брюсселі. “Хотіла б висловити свою стурбованість тим, що апеляційний процес неадекватно відреагував на недоліки, допущені в оригінальному суді над Тимошенко, суді, який не поважає міжнародні стандарти щодо справедливого, прозорого і незалежного судового процесу”, – цитує єврокомісара ТСН.

У зв’язку з цим високий представник ЄС шкодує, що Тимошенко, як лідер опозиційної партії “Батьківщина”, тепер не буде допущена до участі у парламентських виборах наступного року.

Ештон також нагадує про те, що її попередні заяви були сфокусовані на взаємозв’язку дій України у сфері дотримання верховенства права та розвитку відносин між ЄС і України, включаючи укладення Угоди про асоціацію. У цьому зв’язку вона також бере до уваги рішення, прийняте в спільній заяві, зробленій за підсумками саміту ЄС-Україна 19 грудня щодо того, що повага верховенства права буде мати вирішальне значення для швидкості політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС. Також президент Європарламенту Єжи Бузек заявив, що довгострокові наслідки справи Тимошенко можуть бути руйнівними для відносин України та Євросоюзу.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок Тимошенко, яким її засуджено до 7-ми років ув’язнення.

 

Джерело:

ТСН

Залиште коментар