Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Європа гостро критикує правосуддя в Україні

0 10

Європейський парламент скритикував українську владу за, як сказано, “застосування кримінального права у якості інструменту для досягнення політичних цілей”.

В ухваленій у четвер на засіданні Європарламенту у французькому Страсбурзі резолюції депутати наголосили на “важливості забезпечення максимальної прозорості розслідувань, кримінального переслідування та судових справ”.

Європарламент також висловив стурбованість почастішанням випадків вибіркового переслідування представників опозиції, а також неспівставними заходами відносно Юлії Тимошенко та колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Представники адміністрації президента заперечують переслідування опозиції з політичних мотивів, наводячи як аргумент затримання деяких представників чільної влади за корупцію і хабарництво.

На думку аналітиків, ухвалена Європарламентом резолюція є поганим сигналом для української партії влади, який нагадує, що переломний момент у ставленні європейців до української влади настав наприкінці минулого року і був пов’язаний з активізацією розслідування справ Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.

Теги:

Європарламент, вибіркове правосуддя

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар