Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Євромайданівці та активісти “Правого сектора” пікетують будівлю Верховного Суду України

0 16

Активісти руху “Правий сектор” близько 10:40 почали штурмувати будівлю Верховного суду України на вулиці Пилипа Орлика в Києві, передає кореспондент РБК-України.

Судді зайшли через чорний вхід, але активісти помітили їх і в даний час намагаються проникнути в будівлю з метою блокувати з’їзд суддів.

Близько 100 активістів станом на 10:30 заблокували будівлю Верховного Суду України, де сьогодні має відбутися з’їзд суддів України.

Активісти стоять по всьому периметру будівлі і блокують усі входи. Серед них є представники “Правого сектора” і “Автомайдану”.

Мітингувальники вимагають прийняття люстраційних законів, а також планують не допустити з’їзду суддів України.

Біля будівлі суду учасники “Автомайдану” встановили імпровізовану сцену з аудіоапаратурою. До будівлі суду принесли покришки, але поки їх не підпалили. Зазначимо, міліції навколо будівлі немає.

З’їзд суддів запланований на 11:00.

Нагадаймо, В. Онопенко, голова Ради суддів України, висловив думку про недоцільність проведення з’їзду 7 квітня.

Залиште коментар