Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єврокомісія: значних результатів у боротьбі з корупцією в Україні не досягнуто

0 19

Єврокомісія відзначає, що в 2011 році Україна втратила 18 позицій у Індексі сприйняття корупції, який розробляється Transparency International, і посіла 152-е місце з 187 можливих.

Про це йдеться в схваленому спільному робочому документі «Реалізація Європейської політики сусідства в Україні. Прогрес в 2011 році і рекомендації до дій». «Що стосується боротьби з корупцією, не було значного прогресу у вигляді результатів», — підкреслено в документі.

У документі підкреслюється, що в липні 2011 року в Україні набув чинності закон про засади запобігання та боротьби з корупцією, водночас, в цілому, законодавство у цій сфері залишається неповним і не в повній мірі відповідає стандартам Ради Європи та ООН.

Єврокомісія також нагадує, що в жовтні 2011 року була схвалена Національна антикорупційна стратегія, яка, між тим, не передбачає вирішення низки ключових питань, зокрема, створення незалежного антикорупційного органу, спеціалізації та чіткого розподілу завдань між правоохоронними органами, перевірки декларацій про активи та рішення проблеми конфлікту інтересів.

«Відповідний План дій все ще знаходиться в стадії підготовки», — написано в документі.

Теги:

Єврокомісія, корупція

Залиште коментар