Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єврокомісар заявляє про відсутність в Україні прогресу

0 18

Комісар ЄС з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявляє про відсутність прогресу в Україні.

“За 5 місяців я можу сказати, що майже все залишилось на місці. Наші побоювання залишились. І питання доведеться вирішувати в подальшому”, – сказав єврокомісар під час зустрічі із прем’єр-міністром Миколою Азаровим, якого цитує УНІАН.

Штефан Фюле зазначив, що коли він відвідував Україну у вересні 2012 року, то говорив про те, що Україна має бути глибоко інтегрована в демократію Європейського Союзу і що треба зробити все задля глибшого впровадження демократії в країні.

Він підкреслив, що все залежить від України, оскільки необхідно почати більш активні заходи й дії для підписання угоди про асоціацію.

Своєю чергою Микола Азаров заявив, що Україна знаходиться “за кілька кроків” до підписання угоди про асоціацію.

Єврокомісар Фюле прибув в Україну для зустрічей із владою напередодні саміту Україна – ЄС, який запланований 25 лютого у Брюсселі.

Теги:

ЄЄ, Фюле Штефан

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар