Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Євро-2012: привід для розкрадання

0 24

Прокуратурою Львівської області пред’явлено позов в інтересах держави про визнання недійсним договору, укладеного між Львівським комунальним підприємством «Дирекція з будівництва стадіону у Львові», ТОВ «Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс» та компанією «Арена Ком ГмбХ» (ФРН), щодо проведення експертизи технічної документації з будівництва стадіону у Львові до Євро-2012.

Установлено, що на виконання вказаного правочину із держбюджету України сплачено згаданому іноземному підприємству понад 15,1 млн. грн., хоча фактична вартість виконаних робіт, згідно з висновком КРУ у Львівській області, становить 180 тис. грн, тобто інтересам держави завдано істотної шкоди. Про це повідомив відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Теги:

Генеральна прокуратура України

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар