Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Євген Стрельцов відзначений високою нагородою Української Православної Церкви

0 13

За заслуги перед Українською Православною Церквою орденом прп. Нестора Літописця 2 ступеню був нагороджений проректор Одеського національного університету імені І.І. Мечникова професор Євген Львович Стрельцов. Нагородження відбулося 30 жовтня після недільної Божественної Літургії у соборній церкві Свято–Пантелеімонівського монастиря м. Києва (Феофанія).

З благословіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви високу нагороду проф. Стрельцову вручив архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви, Постійний член Священного Синоду УПЦ у присутності єпископа Яготинського Серафима, вікарія Київської Митрополії, духовенства та мирян.

Редакційна колегія поздоровляє доктора юридичних наук, доктора теології, професора, члена-кореспондента Національної академії Правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України Є.Л. Стрельцова з цією високою нагородою і бажає йому високих наукових здобутків, подальших успіхів у роботі, щастя в особистому житті.

Теги:

Стрельцов Євген

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар