Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄСПЛ зобов’язав Україну виплатити 18 тис. євро українцеві за неналежне медобслуговування у в’язниці

0 19

Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплатити 18 тис. євро компенсації за моральні збитки, що було завдано 46-річному Ігорю Тодорову неналежним медичним обслуговуванням у в’язниці. Про це сказано в повідомленні прес-служби суду.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні 12 січня.

У повідомленні наголошується, що Тодоров потерпав від низки хвороб, у тому числі від серйозної хвороби очей. Він скаржився, що після 7 років тюремного ув’язнення через неналежне медичне обслуговування він втратив зір.

Тодоров також скаржився на те, що досудове утримання під вартою було надто довгим і тривало з серпня 1999 року до листопада 2004 року, а також на те, що до нього не було допущено адвоката на початковій стадії провадження його справи.

Суд визнав факти незадовільного медичного обслуговування, надмірної тривалості досудового утримання під вартою та порушення права на справедливий судовий розгляд.

Теги:

Європейський суд з прав людини

Залиште коментар