Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄСПЛ вирішив розглянути скаргу Тимошенко невідкладно

0 49

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) 14 грудня 2011 року прийняв рішення невідкладно розглянути скаргу екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на її утримання під вартою.

“Суд прийняв рішення надати пріоритет 1 зверненню “Тимошенко проти України (скарга № 49872/11)” зважаючи на серйозність і чутливість висунутих звинувачень”, – йдеться в прес-релізі суду.

У документі наголошується, що скарга українського екс-прем’єра поступила до суду 10 серпня цього року. “Вона стверджує, зокрема: що її кримінальне переслідування і затримання були політично мотивовані; що не було юридичного обґрунтування законності її утримання в Київському СІЗО номер 13; і, що умови її утримання незадовільні, не надається необхідна при її багаточисельних проблемах із здоров’ям медична допомога. Вона посилається головним чином на статті 3 (заборона тортур), 5 (право на свободу і особисту недоторканість) і 18 (межі використання обмежень відносно прав) Європейській конвенції з прав людини”, – відзначають в ЄСПЛ.

При цьому в прес-релізі наголошується, що український уряд був повідомлений про передачу в ЄСПЛ відповідної скарги, при цьому йому було викладено прохання узяти це питання на контроль.

Теги:

ЄСПЛ, справа Ю.Тимошенко

Залиште коментар