Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄСПЛ: Луценко проти України

0 15

Представники екс-міністра внутрішні справ України Юрія Луценка в Європейському суді з прав людини Ігор Фомін та Валентина Теличенко одержали повідомлення Європейського суду з прав людини про призначення публічних слухань у справі «Луценко проти України» на 17 квітня 2012 року. Про це повідомляє сайт народної самооборони.

У відкритому режимі суд досліджуватиме законність затримання та арешту заявника, а також – використання системи правосуддя проти Юрія Луценка для усунення його від політичного життя в Україні та недопущення до парламентських виборів 2012 року.

Адвокат екс-міністра Ігор Фомін пояснив: «На публічні слухання поставлено два питання – про незаконність арешту Юрія Луценка та про наявність політичних мотивів тримання Юрія Віталійовича під вартою».

Нагадаємо, що заяву екс-міністра внутрішні справ України Юрія Луценка до Європейського суду було подано в січні 2011 року. Суд встановив режим пріоритетного розгляду справи.

Юрія Луценка заарештували 26 грудня 2010 року, а в листопаді 2010-го Генпрокуратура порушила проти Луценка кримінальну справу.

Теги:

Луценко Юрій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар