Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄСПЛ призупинив на 6 місяців розгляд справ проти України

0 23

Європейський суд з прав людини призупинив на наступні шість місяців розгляд справ проти України щодо невиконання рішень національних судів. Про це повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

“На сайті Європейського суду з прав людини з’ явилася важлива інформація для заявників, які подали в це міжнародне судове встанови свої скарги проти України на порушення ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основних свобод в частині невиконання (зволікання з виконанням рішень національних судів”, – йдеться в повідомленні.

Так, 11 березня 2014 р. ЄСПЛ (V Секція) прийняв рішення призупинити на наступні шість місяців розгляд справ проти України щодо невиконання рішень національних судів, подібних справі Юрій Миколайович Іванов проти України (рішення від 15 жовтня 2009 р., заява № 40450/04), і повернутися до цього питання після завершення вищезазначеного терміну.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар