Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС закликав Україну переглянути рішення про спецмита на іномарки

0 16

Підвищення ввізного мита на більшість пасажирських автомобілів, що імпортуються до України, встановлює додаткові торгівельні бар’єри в дуже чутливому секторі і матиме украй руйнівну дію на експорт автомобілів з ЄС. Про це заявили в представництві ЄС в Україні.

“Минулого літа, коли цей захід був вперше запропонований, ЄС висловив свою глибоку стурбованість і звернувся до України з проханням дати чітке фактичне обґрунтування такому кроку. Проте у відповідь ми не отримали додаткової інформації на наше прохання; також Україна не прийняла в цьому напрямі жодних подальших дій”, – заявили в представництві.

ЄС закликав Україну переглянути і відкликати своє рішення про введення спецмит, оскільки йому не вистачає належного юридичного обґрунтування і воно робить негативний вплив на економічні інтереси ЄС.

Нагадаємо, Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі (МКМТ) опублікувала рішення запровадити спецмито на нові імпортні машини. Вона складе 6,46% на автомобілі з двигуном від 1 до 1,5 літрів і 12,95% – для автомобілів з двигуном від 1,5 до 2,2 літрів.

Теги:

авто, мито

Залиште коментар