Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС закликав Україну переглянути рішення про спецмита на іномарки

16

Підвищення ввізного мита на більшість пасажирських автомобілів, що імпортуються до України, встановлює додаткові торгівельні бар’єри в дуже чутливому секторі і матиме украй руйнівну дію на експорт автомобілів з ЄС. Про це заявили в представництві ЄС в Україні.

“Минулого літа, коли цей захід був вперше запропонований, ЄС висловив свою глибоку стурбованість і звернувся до України з проханням дати чітке фактичне обґрунтування такому кроку. Проте у відповідь ми не отримали додаткової інформації на наше прохання; також Україна не прийняла в цьому напрямі жодних подальших дій”, – заявили в представництві.

ЄС закликав Україну переглянути і відкликати своє рішення про введення спецмит, оскільки йому не вистачає належного юридичного обґрунтування і воно робить негативний вплив на економічні інтереси ЄС.

Нагадаємо, Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі (МКМТ) опублікувала рішення запровадити спецмито на нові імпортні машини. Вона складе 6,46% на автомобілі з двигуном від 1 до 1,5 літрів і 12,95% – для автомобілів з двигуном від 1,5 до 2,2 літрів.

Теги:

авто, мито
Комментарии