Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС виділив Україні 4,5 млн євро на захист прав українців

0 33

На захист прав людини та розвиток громадянського суспільства у 2013 році Євросоюз надав Україні 4,5 млн євро. Про це повідомив координатор сектору “Громадянське суспільство та права людини” представництва ЄС в Україні Станіслав Топольницький.

Кошти надані не безпосередньо уряду, а представництву ЄС в Україні. Воно фінансуватиме проекти, чиє завдання – розвиток громадянського суспільства. Всього в Україні діє 3 програми, котрі контролює представництво ЄС, і в межах яких можна отримати гроші на суспільно корисні проекти.

За словами Топольницького, “протягом останніх років кількість програм збільшилась і обсяг фінансування також збільшився, особливо у країнах-сусідах. Якщо подивитись по Україні, то 2007 року була одна програма, вартість якої не сягала й мільйона”.

Як стверджували активісти неурядових організацій, в Україні відсутня культура співпраці держави й громадських організацій.

На думку активістів, громадським організаціям люди довіряють більше, ніж владі і партіям.

Залиште коментар