Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС виділив Україні 30 мільйонів на нелегальних мігрантів

13

Європейський Союз виділив 30 мільйонів євро на вирішення питань щодо нелегальних мігрантів, посилення національної політики в сфері міграції, а також будівництво 7 центрів тимчасового розміщення і 2 центрів тримання мігрантів. Очікується, що програму реалізують за два з половиною роки. «Проект допоможе Україні затримувати і належним чином поводитись із неврегульованими мігрантами – у відповідності до найкращих європейських практик та гуманітарних стандартів. Мета проекту – в наданні підтримки Україні в проектуванні, облаштуванні та наданні обладнання для пунктів тимчасового розміщення і центрів затримання для неврегульованих мігрантів у відповідності до європейських стандартів», – йдеться в повідомленні.

У ЄС вважають, що оновлені центри «забезпечать належні умови для проживання і поводження стосовно мігрантів, прийнятих на умовах реадмісії, або затриманих неврегульованих мігрантів – у відповідності до рекомендації Ради Європи та Комітету запобігання катуванням або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню та покаранню».

Теги:

міграційна політика, реадмісія

Джерело:

Радіо сводоба

Комментарии