Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС виділив Україні 30 мільйонів на нелегальних мігрантів

0 13

Європейський Союз виділив 30 мільйонів євро на вирішення питань щодо нелегальних мігрантів, посилення національної політики в сфері міграції, а також будівництво 7 центрів тимчасового розміщення і 2 центрів тримання мігрантів. Очікується, що програму реалізують за два з половиною роки. «Проект допоможе Україні затримувати і належним чином поводитись із неврегульованими мігрантами – у відповідності до найкращих європейських практик та гуманітарних стандартів. Мета проекту – в наданні підтримки Україні в проектуванні, облаштуванні та наданні обладнання для пунктів тимчасового розміщення і центрів затримання для неврегульованих мігрантів у відповідності до європейських стандартів», – йдеться в повідомленні.

У ЄС вважають, що оновлені центри «забезпечать належні умови для проживання і поводження стосовно мігрантів, прийнятих на умовах реадмісії, або затриманих неврегульованих мігрантів – у відповідності до рекомендації Ради Європи та Комітету запобігання катуванням або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню та покаранню».

Теги:

міграційна політика, реадмісія

Джерело:

Радіо сводоба

Залиште коментар