Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС стурбована вибірковим правосуддям в Україні

0 15

Комісар ЄС з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле підтвердив, що бачився з Юлією Тимошенко у СІЗО. Про це йдеться в його офіційній заяві про візит до України.

“Я був радий можливості приватної розмови з Юлією Тимошенко, поговорити з нею про її стан здоров’я і про розвиток її справи. Я повідомив їй про стурбованість ЄС щодо цього процесу, і запевнив її, що ми будемо продовжувати уважно стежити за її апеляцією і наполягатимемо на тому, щоб її права були дотримані, аби вона могла захищатися під час справедливого судового процесу”, – йдеться у заяві пана Фюле.

Комісар ЄС заявив про серйозну стурбованість Брюсселя з приводу нещодавніх випадків вибіркового правосуддя в Україні, зокрема у випадку Юлії Тимошенко та інших.

Комісар ЄС твердить, що метою його візиту була підготовка до саміту Україна-ЄС, запланований на 19 грудня. Він зустрівся з президентом України Віктором Януковичем, віце-прем’єром Андрієм Клюєвим і міністр закордонних справ Констянтином Грищенком.

Штефан Фюле заявив про свою стурбованість через відсутність прогресу щодо важливих для України реформ, зокрема у конституційній і судовій галузі.

Крім того, Штефан Фюле обговорював економічні питання, серед них і забезпечення справедливої і ринкової ціни на газ для повного дотримання Україною своїх зобов’язань і обов’язків як члена Енергетичного співтовариства.

Нагадаймо, вчора пізно ввечері Фюле побував в лук’янівсьому СІЗО. Автомобіль євро комісара під’їхав до СІЗО приблизно в 23,00. На території пенітенціарного закладу Фюле пробув півгодини і не коментуючи, поїхав звідти.

Теги:

Штефан Фюле, Тимошенко Юлія, вибіркове правосуддя

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар