Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС перевіряє країни, які порушували правила видачі віз українцям

0 16

У Європейському Союзі розпочато розслідування інформації про порушеннях міжнародних домовленостей при видачі віз громадянам України. Про це заявив представник України при Європейському союзі Костянтин Єлісєєв у ході прес-клубу за участю послів та постійних представників України в провідних країнах світу і міжнародних організаціях.

За словами дипломата, в Євросоюзі стурбовані тим, що дипустанови деяких країн ЄС в Україні порушують окремі положення угоди про спрощення та порядок видачі віз і візового кодексу ЄС».

«Тому було чітко заявлено, що ЄС починає процедуру розслідування щодо порушень окремими державами-членами ЄС відповідних положень міжнародних документів та документів ЄС», – додав Єлісєєв.

Також він зазначив, що «це розслідування дає підстави сподіватися, що цим країнам буде суворо вказано на ті порушення, які вони допускають при процедурі видачі віз українських громадянам».

Як зазначив Єлісєєв, подібні порушення зафіксовані в представництвах 10 країн ЄС.

Нагадаємо, 2 жовтня Верховна Рада ухвалила закон про впровадження електронних паспортів.

Голова Департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин заявив, що без віз до Європейського Союзу зможуть їздити лише власники біометричних паспортів.

Теги:

візовий режим

Залиште коментар