Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС надав Україні 1,1 млн євро на підготовку суддів

0 17

Європейський Союз надав 1,1 млн євро на допомогу Національній школі суддів України для підтримки створення національної системи підготовки суддів для становлення ефективного, прозорого та передбачуваного правосуддя, а також ефективно діючої судової системи в Україні. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україну.

Національна школа суддів України та Академія суддів України тісно працювали з експертами з Австрії над створенням основи для реалізації національної системи початкової підготовки (підготовки кандидатів на посаду судді), тестування (критерії оцінки кандидатів на посаду судді) і безперервної підготовки (підготовка суддів).

Разом вони розробили навчальні програми для початкової та безперервної підготовки суддів, посібники для викладачів, критерії тестування і відбору, а також програму дистанційного навчання та модельні курси. Три навчальні візити в п’ять європейських країн додали новий відповідний досвід. 52 викладача, 42 екзаменатора і 136 суддів (і помічників суддів) пройшли навчання.

Відзначимо, що в січні 2011 р. Президент України Віктор Янукович ліквідував Академію суддів України і запропонував створити Національну школу суддів. Національна школа суддів України є державною установою зі спеціальним статусом, який забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи і здійснює науково-дослідну діяльність.

Нагадаємо, що за словами представника Європейської комісії в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейра в рамках політики сусідства Україні з наміром виділяти 470 млн євро в 2011-2013 рр..

У березні колегія європейських комісарів затвердила 16 програм для низки країн в рамках політики сусідства з бюджетом 4,2 млрд євро, всього ж на період з 2011 по 2013 рр.. буде виділено 5,7 млрд євро.

Теги:

Національна школа суддів

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар