Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС надав Україні 1,1 млн євро на підготовку суддів

17

Європейський Союз надав 1,1 млн євро на допомогу Національній школі суддів України для підтримки створення національної системи підготовки суддів для становлення ефективного, прозорого та передбачуваного правосуддя, а також ефективно діючої судової системи в Україні. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україну.

Національна школа суддів України та Академія суддів України тісно працювали з експертами з Австрії над створенням основи для реалізації національної системи початкової підготовки (підготовки кандидатів на посаду судді), тестування (критерії оцінки кандидатів на посаду судді) і безперервної підготовки (підготовка суддів).

Разом вони розробили навчальні програми для початкової та безперервної підготовки суддів, посібники для викладачів, критерії тестування і відбору, а також програму дистанційного навчання та модельні курси. Три навчальні візити в п’ять європейських країн додали новий відповідний досвід. 52 викладача, 42 екзаменатора і 136 суддів (і помічників суддів) пройшли навчання.

Відзначимо, що в січні 2011 р. Президент України Віктор Янукович ліквідував Академію суддів України і запропонував створити Національну школу суддів. Національна школа суддів України є державною установою зі спеціальним статусом, який забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи і здійснює науково-дослідну діяльність.

Нагадаємо, що за словами представника Європейської комісії в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейра в рамках політики сусідства Україні з наміром виділяти 470 млн євро в 2011-2013 рр..

У березні колегія європейських комісарів затвердила 16 програм для низки країн в рамках політики сусідства з бюджетом 4,2 млрд євро, всього ж на період з 2011 по 2013 рр.. буде виділено 5,7 млрд євро.

Теги:

Національна школа суддів

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии