Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС розширив санкційний список РФ ще на 24 осіб

0 28

Європейський Союз включив у список осіб, причетних до порушення територіальної цілісності України і дестабілізації на Донбасі, ще 24 осіб. Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС.

“24 людини будуть додані в список тих, хто підпадає під заборону на в’їзд і заморожування активів. Серед них особи, які беруть участь в діях проти територіальної цілісності України, в тому числі нове керівництво на Донбасі, влади Криму, а також громадяни Росії, відповідальні за прийняття відповідних рішень, і олігархи. Таким чином, загальна кількість осіб, на яких поширюються санкції, досягне 119, поряд з 23 компаніями, активи яких вже заморожені в ЄС”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, була розширена відповідна правова база, щоб було можливим поширити заморожування активів і заборону на в’їзд на осіб чи організації, які здійснюють операції з сепаратистськими угрупованнями на Донбасі.

Також нові санкції передбачають посилення обмежень на доступ Росії до ринків капіталу ЄС.

“Громадяни і компанії ЄС більше не можуть надавати кредити п’яти найбільшим російським державним банкам. У той же час, торгівля новими облігаціями, акціями чи аналогічними фінансовими інструментами зі строком погашення більше ніж 30 днів, випущені цими самими банками, була заборонена. Боргове фінансування трьох великих оборонних компаній і трьох найбільших енергетичних компаній Росії також заборонені, також стосовно торгівлі їх облігаціями і капіталом з терміном погашення понад 30 днів. Також заборонені послуги, пов’язані з випуском таких фінансових інструментів, наприклад, брокерське справу”, – пояснюють в Раді ЄС.

Крім того, Росії більше не можуть поставлятися послуги, пов’язані з глибоководної розвідкою і видобутком нафти, розвідкою арктичної і сланцевими нафтовими проектами, наприклад, буріння або випробування свердловин.

У той же час, був розширений заборону на експорт товарів подвійного використання та технологій для використання у військових цілях в Росію, включивши в список дев’ять змішаних оборонних підприємств, які не можуть отримувати товарів подвійного використання з ЄС.

Нагадаємо, сьогодні голова Європейської ради Херман ван Ромпея повідомив, що нові санкції ЄС проти РФ офіційно вступлять в силу завтра, 12 вересня.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар