Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС опублікував рішення про безвіз

0 22

В офіційному журналі ЄС від 22 травня 2017 року опубліковане рішення про введення безвізового режиму для громадян України.

Рішення вступить в силу через 20 днів – 11 червня.

Таким чином, вже з 00.01 11 червня громадяни України не зобов’язані оформляти візи при короткостроковому перебуванні протягом 90 днів у всіх державах-членах ЄС, за винятком Ірландії і Великобританії, а також Чотирьох Країн з особливим статусом (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія) ,

Українці, які мають біометричний паспорт (в тому числі в якості другого паспортного документа), зможуть в’їжджати в ЄС без візи протягом 90 днів в будь-який 180-денний період з метою туризму, візиту до родичів або друзів або в ділових цілях, але не для роботи ,

Нагадаємо, Європарламент схвалив скасування віз для України на засіданні 6 квітня, а 20 квітня за лібералізацію візового режиму для України виступила Єврокомісія. 11 травня Рада Європейського Союзу схвалила без обговорення остаточне рішення про лібералізацію візового режиму для України. 17 травня Президент Європарламенту і представник головуючої в ЄС Мальти підписали рішення про введення безвізового режиму для громадян України.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар