Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС обіцяє допомогти Україні реформувати сектор безпеки

0 85

Європейський Союз готовий допомогти Україні реформувати сектор громадської безпеки. Про це заявив президент Ради ЄС Герман ван Ромпей у Брюсселі під час спілкування з журналстами після зустрічі з прем’єр-міністром Японії Шіндзо Абе.

Для підготовки плану допомоги до України будуть спрямовані експерти ЄС, які мають завдання “підготувати належні заходи допомоги та перевірити всі можливі її варіанти”, передає слова ван Ромпея інформаційне агентство dpa. Конкретні деталі він не повідомив.

До сектору громадської безпеки належать насамперед міліція, спецслужби, пенітенціарна система та судочинство. Остаточного рішення щодо допомоги Україні, за словами президента Ради ЄС, варто чекати наступного понеділка, коли відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн-членів спільноти.

Ван Ромпей торкнувся української кризи. Він висловив розчарування “серйозним погіршенням” ситуації на Сході України, незважаючи на домовленості, досягнуті під час зустрічі представників Росії, України, ЄС та США в середині квітня в Женеві.

Водночас основну ставку ЄС досі робить на дипломатичні шляхи розв’язання кризи в Україні й хоче продовжувати переговори з Москвою. За словами ван Ромпея, ЄС готовий реалізувати ідею проведення другого раунду “женевських зустрічей” за участі представників Росії та України.

Залиште коментар