Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС не змінить вимоги, висунуті раніше Україні

0 19

Європейський Союз не має наміру змінювати вимоги, висунуті раніше на адресу України. Про це сказав комісар ЄС з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

“Ми навіть не обговорювали можливість відмови від будь-яких вимог або критеріїв підписання угоди про асоціацію”,- заявив він, нагадавши, що в їх число входить вирішення проблем вибіркового правосуддя.

“У нас є занепокоєння і в торговельній сфері, в тому числі з приводу прийнятого в Україні закону про автомобільний утилізаційний збір”,- сказав комісар. Вирішення цієї проблеми також вважається одним з ключових умов підписання УА європейською стороною.

Тим часом Фюле відзначив низку позитивних кроків Києва, зокрема передачу у Венеціанську комісію проекту закону про прокуратуру і початок проведення круглих столів про виборче законодавство. “А ще у вересні планується прийняти зміни в Конституції в частині судового устрою. Готується пакет законопроектів про комплексну реформу всіх органів правоохоронної системи, – підтримав його Клюєв.- Отже, як ви бачите, ми робимо все можливе, щоб восени УА була підписана”.

Діалог з українською владою продовжиться в наступному місяці – Штефан Фюле планує відвідати форум YES, який відбудеться 19-21 вересня в Ялті, заявили в ЄК.

Залиште коментар