Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄС не змінить вимоги, висунуті раніше Україні

19

Європейський Союз не має наміру змінювати вимоги, висунуті раніше на адресу України. Про це сказав комісар ЄС з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле.

“Ми навіть не обговорювали можливість відмови від будь-яких вимог або критеріїв підписання угоди про асоціацію”,- заявив він, нагадавши, що в їх число входить вирішення проблем вибіркового правосуддя.

“У нас є занепокоєння і в торговельній сфері, в тому числі з приводу прийнятого в Україні закону про автомобільний утилізаційний збір”,- сказав комісар. Вирішення цієї проблеми також вважається одним з ключових умов підписання УА європейською стороною.

Тим часом Фюле відзначив низку позитивних кроків Києва, зокрема передачу у Венеціанську комісію проекту закону про прокуратуру і початок проведення круглих столів про виборче законодавство. “А ще у вересні планується прийняти зміни в Конституції в частині судового устрою. Готується пакет законопроектів про комплексну реформу всіх органів правоохоронної системи, – підтримав його Клюєв.- Отже, як ви бачите, ми робимо все можливе, щоб восени УА була підписана”.

Діалог з українською владою продовжиться в наступному місяці – Штефан Фюле планує відвідати форум YES, який відбудеться 19-21 вересня в Ялті, заявили в ЄК.

Комментарии