Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єдиний земельний кадастр в Україні вже майже створений

0 13

В Україні до кінця 2012 року має завершитися формування єдиного електронного кадастру всіх земельних ділянок. У Держкомземі кажуть, він уже готовий на 40-50%. Наразі приватизовано понад 80% селянських паїв. Але ще чекають свого часу понад 6 мільйонів присадибних ділянок. Збір інформації, її обробка та зберігання коштуватиме державі майже 100 мільйонів доларів. Гроші позичив Світовий банк. Однак гальмує процес, кажуть у Держкомземі, – тривале і складне перенесення паперових картографічних даних в електронний вигляд,- та низька якість землемірних робіт. Часто межі одних ділянок налягають на інші.

Для UBR коментує Дмитро Завтур, заступник голови Держкомзему: «Картографічна підоснова переводиться в електронний вигляд. І вже всі нові ділянки заносяться вже в електронному вигляді. Вони вже сідають на віртуальну основу нашого кадастру. Але треба перенести всі ділянки, які були раніше видані і далі зробити всю Україну».

Залиште коментар