Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єдиний реєстр адмінпослуг запрацює в лютому-місяці

0 54

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про Реєстр адміністративних послуг». Нормативно-правовий акт № 1274 схвалено на засіданні Уряду 5 грудня 2011 року.

Реєстр адміністративних послуг –  це єдина комп’ютерна база даних про адміністративні послуги, які надаються відповідно до законодавства центральними органами виконавчої влади, їх територіальними органами, місцевими держадміністраціями, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери їх управління, а також органами місцевого самоврядування.  Реєстр формується з метою ведення обліку адміністративних послуг; забезпечення вільного доступу до інформації про суб’єктів надання таких послуг, а також порядок, умови та розмір плати за їх надання.

Як зазначається в постанові, Реєстр розпочне діяти з 1 лютого 2012 року. Обов’язки щодо забезпечення його функціонування покладено на Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Згідно з постановою, міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, місцеві державні адміністрації повинні  забезпечити своєчасне подання Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформації про адміністративні послуги, що надаються ними, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери їх управління, і територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Теги:

адміністративні послуги, Кабінет міністрів

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар