Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Єдина для СНД база фінансових злочинів

0 18

Вчора в Ірпіні почалася 2-денна робоча нарада членів виконавчого бюро координаційної ради глав органів податкових (фінансових) розслідувань країн СНД. Представники країн приступили до вивчення ініціативи української податкової міліції, яка ще восени в Одесі запропонувала створити єдину базу даних відстеження міжнародної діяльності фінансових злочинців.

База даних повинна стати інструментом накопичення і обміну інформацією про фігурантів фіскальних розслідувань країн-учасниць, даними і аналітичними зведеннями з метою протидії легалізації доходів, отриманих злочинним дорогою і фінансування тероризму.

За даними американської організації Global Financial Dignity, збиток країнам, що розвиваються, від фінансових злочинців з 2001 по 2010 рік оцінений в $6 трлн, а за 2011-2012 роки — в $2 трлн. “Необхідність акцентування уваги на фінансово-економічних злочинах обумовлена стрімким розвитком технологій, – відзначає в.о. глави ДПС, начальник податкової міліції Андрій Головач.— Вони дозволяють фінансовим шахраям в лічені хвилини практично безперешкодно переказувати значні грошові кошти через банківські рахунки в різних країнах, заплутуючи схеми скоювання злочинів”.

Теги:

фінанси, шахрайство, податки

Джерело:

Дело

Залиште коментар