Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄДАПС отримає 295 млн грн на біометричні закордонні паспорти

0 24

Державна міграційна служба 20 грудня акцептувала пропозицію прат ПАТ “КП ОТІ” на послуги зі створення Єдиного державного демографічного реєстру, системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства і складових відомчої інформаційної системи ДМС України. Вартість угоди, яку мають укласти у найближчі дні, становить 295,10 млн. грн. Про це повідомляють у “Віснику державних закупівель”, передають “Наші Гроші”.

Гроші на закупівлю виділено з державного бюджету минулого тижня. Бюджетний комітет Верховної Ради проголосував за відповідні зміни до бюджету, які представляв заступник голови ДМС Василь Грицак.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, що ДМС пояснила необхідністю освоїти кошти до кінця 2013 року. Разом з тим держслужба ніяк не пояснила обрання “КП ОТІ” як виконавця проекту.

Раніше повідомляли про те, що 2 червня тендер на виробництво біометричних паспортів виграв консорціум “ЄДАПС”. Вже 7 червня МЗС України почало оформлення та видачу біометричних паспортів для виїзду за кордон громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном.

Однак 12 червня Кабмін скасував постанову №185, якою затверджували єдині зразки бланків біометричних документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус.

А 15 червня Антимонопольний комітет України скасував результати конкурсу Державної міграційної служби на закупівлю біометричних паспортів у “ЄДАПСу”. Таким чином Кабмін вирішив передати низку державних замовлень від консорціуму “ЄДАПС” державному поліграфкомбінату “Україна”.

У вересні уряд затвердив план заходів щодо впровадження біометричних паспортів. Для цього Кабмін виділив 793,3 млн грн. до 2016 року.

До речі, акціонером “КП ОТІ”, яка входить у концерн “ЄДАПС”, є ТОВ “ЄДАПС”. Голова консультативної ради концерну “ЄДАПС” – Юрій Сидоренко. Засновником фірми є офшор “Cib investment fund ltd” (Сен-Кітс і Невіс ). Цей офшор також є власником фірми “ЮС-Дизайн”, на яку Юрій Сидоренко зареєстрував свої патенти на закордонного паспорта та акцизні марки.

Залиште коментар