Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ЄБРР зменшить фінансування України через корупцію

0 13

Про це заявив заступник директора ЄБРР в Україні Грем Хатчісон під час проведення круглого столу «Інвестиційний і бізнес-клімат в Україні очима влади і інвесторів: чи сталися істотні зміни на краще?».

«Банк не зможе інвестувати на нинішньому рівні – порядка мільярд євро в рік – якщо питання корупції не буде вирішено. Це не означає, що ми зовсім припинимо фінансування. Але треба розуміти: при істотному рівні корупції апетити бізнесу стають менше, і наша діяльність згортається. А якщо ж Україна працюватиме у напрямі подолання корупції, то кількість компаній, що працюють тут, буде більша, і поле нашої діяльності як банка стане ширше», – підкреслив замголови представництва ЄБРР.

Нагадаємо, восени 2011 року в Україні була прийнята програма боротьби з корупцією на 2011-2015 роки загальним обсягом фінансування 800 млн грн. В той же час, експертний аналіз виконання цієї програми свідчить про неефективність виконання програми. По рівню сприйняття корупції Україна займає 144-і з 176-ти місць в рейтингу міжнародної неурядової організації Transparency International. Серед колишніх країн СРСР вище, ніж в Україні, рівень корупції лише в державах Середньої Азії.

 

Теги:

корупція

Залиште коментар