Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Є ідея: сільських дільничних мають обирати місцеві жителі

0 13

Керівник Управління МВС України в Херсонській області, генерал-майор міліції Валерій Литвин вважає, що дільничних інспекторів міліції в сільських районах повинні обирати місцеві жителі. Про це він заявив 14 жовтня на засіданні колегії управління.

За словами В.Литвина, з відповідною законодавчою ініціативою він планує звернутися спільно з керівництвом Херсонської облдержадміністрації, до Верховної Ради.

На думку В.Литвина, такий експеримент дозволить скоротити витрати на утримання адміністративного персоналу в райвідділах і підвищити ефективність роботи дільничних інспекторів. Крім того, він вважає, що обрання працівників міліції підвищить у них відповідальне ставлення до роботи, а також підніме рівень довіри до міліції серед населення.

Як експеримент такий варіант роботи дільничних інспекторів В.Литвин планує реалізувати в районних відділах, які вже були реформовані. Проте проведення експерименту стане можливим після узгодження цього нововведення з керівництвом МВС.

Теги:

МВС, дільничі інспектори

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар