Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ярослав Романюк зосередиться на роботі в ВСУ

0 17

21 лютого 2013 року відбулося чергове, останнє у нинішньому складі, засідання Ради суддів України.

Голова Ради Ярослав Романюк повідомив про свій намір припинити роботу у вищому органі суддівського самоврядування. «У мене немає намірів в подальшому працювати в Раді суддів України», – зазначив Ярослав  Романюк. Відтепер він зосередиться на роботі на адміністративній посаді – Першого заступника Голови Верховного Суду України. Ярослав Романюк подякував своїм колегам за майже 2,5 роки злагодженої роботи нинішнього складу Ради суддів України, ДСА за співпрацю та забезпечення діяльності вищого органу суддівського самоврядування, представникам ЗМІ – за висвітлення діяльності РСУ. Про це повідомляє сайт судової влади.

Рада суддів також обговорила висновок Колегії Рахункової палати України до Звіту про результати аудиту використання ДСА та судами загальної юрисдикції коштів, що надійшли до спеціального фонду Державного бюджету України у 2012 році. Голова ДСА Р.Кирилюк деталізував зауваження аудиторів та відзначив, що попередня позиція Рахункової палати України значною мірою відрізнялась від їхнього остаточного висновку. Зокрема, це стосувалось оплати праці працівників апаратів судів, утримання приміщень судів, де тривають ремонтні роботи, інше.

 За підсумками розгляду вказаного питання Радою суддів України прийнято рішення з метою створення єдиної інформаційної системи облікових показників щодо сплати судового збору в місцевих та апеляційних судах рекомендувати ДСА України забезпечити облік відомостей про судовий збір шляхом заповнення даних в автоматизованій системі документообігу суду та складання звітності в автоматичному режимі.

Теги:

Рада суддів України, ВСУ, Романюк Ярослав

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар