Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ярема створив робочу групу для підготовки змін до нового закону про прокуратуру

0 22

Генеральний прокурор України Віталій Ярема створив робочу групу для підготовки пропозицій щодо вдосконалення норм Закону України «Про прокуратуру».

До групи увійшли прокурорські працівники-практики та представники європейських інститутів. Про це розповів в інтерв’ю «Ракурсу» заступник генерального прокурора України, начальник Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Олег Бачун.

За його словами, у процесі реформування прокуратури дуже важливо не втратити значення органів прокуратури як ефективного механізму захисту прав і свобод людини та інтересів суспільства.

Як уточнив Бачун, робоча група готує пропозиції щодо вдосконалення закону, щоб його норми реально працювали, а не залишались «на папері».

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар