Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ярема створив робочу групу для підготовки змін до нового закону про прокуратуру

22

Генеральний прокурор України Віталій Ярема створив робочу групу для підготовки пропозицій щодо вдосконалення норм Закону України «Про прокуратуру».

До групи увійшли прокурорські працівники-практики та представники європейських інститутів. Про це розповів в інтерв’ю «Ракурсу» заступник генерального прокурора України, начальник Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Олег Бачун.

За його словами, у процесі реформування прокуратури дуже важливо не втратити значення органів прокуратури як ефективного механізму захисту прав і свобод людини та інтересів суспільства.

Як уточнив Бачун, робоча група готує пропозиції щодо вдосконалення закону, щоб його норми реально працювали, а не залишались «на папері».

Джерело:

Ракурс

Комментарии