Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Януковича потягнули до суду за невиконані обіцянки

0 25

У Вищий адмінсуд України надійшов позов проти Віктора Януковича в зв’язку з бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборних обіцянок.

Як пише “Дело”, суду доведеться оцінювати, чи законний той факт, що досі в Україні не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 р. Також позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток – до 19% з 1 січня 2011 року.

Ці зміни теж містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, – про це також зазначено в позові.

Позивач вимагає зобов’язати президента протягом місяця з дня набуття законної сили рішення суду невідкладно внести у Верховну Раду законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

Як стало відомо “Українській правді”, автором позову проти президента є правозахисник із Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія Одарченка – Дмитро Ільченко.

Теги:

позов, Віктор Янукович

Залиште коментар