Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович взявся розвивати громадянське суспільство

0 15

Президент України Віктор Янукович підписав указ про реалізацію Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, яким затвердив план заходів щодо реалізації даної Стратегії в 2013 році і доручив забезпечити виконання цього плану уряду. Як повідомляється на сайті глави держави, відповідний указ № 342/2013 президент підписав у вівторок.

Указом, зокрема, доручено Міністерству юстиції та Міністерству регіонального розвитку забезпечити супроводження у Верховній Раді України проекту закону “Про місцевий референдум”, поки той не буде прийнятий.

Крім того, Мін’юсту доручено забезпечити супровід законопроекту “Про участь громадськості у формуванні та реалізації держполітики, вирішенні питань місцевого значення”. Супровід обох законопроектів заплановано за участі Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Цьому ж Координаційній раді і Мін’юсту доручено розробити законопроект про свободу мирних зібрань. При цьому доручено врахувати висновки Венеціанської комісії, а після розробки закону – представити його для внесення Кабміном на розгляд Верховної Ради.

Серед іншого, указ також передбачає розробку Кабміном стратегії сприяння розвитку соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

Теги:

Янукович, указ, громадянське суспільство

Залиште коментар