Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович відібрав пільги у чорнобильців

0 24

Президент Віктор Янукович підписав закон про гарантії держави щодо виконання судових рішень, проти якого протестували чорнобильці. Про підписання відповідного закону №4901-VI та низки інших повідомляє сайт глави держави.

Як повідомлялося, 5 червня Верховна Рада 259 голосами ухвалила законопроект про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян. При цьому віце-спікер Адам Мартинюк заявив, що проблемний другий розділ законопроекту не запрацює одразу.”Аби не було, як кажуть, зловживань і звинувачень, що проголосували і забрали пільги. Ми другого розділу не зачіпаємо, — зазначив А. Мартинюк. — Прийняти в другому читанні і в цілому, як закон, лише редакцію першого розділу і другого розділу, що він ступає в дію з 1 січня 2013 року, і Кабміну розробити відповідні законодавчі акти до 2014 року. В такій редакції прошу голосувати”, — додав він.

Розгляд цього законопроекту восени минулого року викликав хвилю протестів. Зокрема, “чорнобильці” та “афганці” намагалися штурмувати Верховну Раду. А 6 червня цього року чорнобильці також прийшли пікетувати Верховну Раду через ухвалення законопроекту, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

Теги:

Чорнобильці, закон, пільги

Залиште коментар