Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович ветував закон про держзакупівлі

0 12

Президент Віктор Янукович ветував закон про державні закупівлі. Про це заявила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман в ефірі 5 каналу.

«Я відкрию вам державну таємницю і скажу про те, що президент Янукович не підписав цей закон, і або вже повернув, або найближчим часом поверне його у Верховну Раду», – підкреслила вона.

Нагадаємо, 11 лютого 2010 р. Верховна Рада прийняла Закон «Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». За закон проголосували 245 із 374 народних депутатів, зареєстрованих у сесійному залі. Не голосувала у повному складі фракція Блоку Литвина. Проти прийняття цього закону виступали представники БЮТ, проте 50 депутатів фракції підтримали таке рішення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар