Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Янукович створив комісію для попередження катувань

0 17

Президент України Віктор Янукович утворив Комісію з питань попередження катувань. Відповідний указ розміщено на сайті глави держави.

Комісію утворено з метою сприяння виконанню Україною зобов`язань за Факультативним протоколом до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання. Комісія працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Президентові України.

Головою комісії призначено радника Президента України – керівника Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України Андрія Портнова.

Основними завданнями Комісії є виявлення фактів катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання, внесення в установленому порядку Президентові України пропозицій щодо їх припинення і запобігання повторенню. Участь у підготовці пропозицій щодо вдосконалення законодавства у сфері попередження катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання і внесення цих пропозицій у встановленому порядку Президентові України.

Теги:

права людини, катування

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар